src="https://www.facebook.com/tr?id=1066783770003002&ev=PageView&noscript=1" />
HEOS Wireless Speakers HEOS Wireless Speakers

Odtwórz dowolny utwór w dowolnym pomieszczeniu.

Miej kontrolę nad swoją muzyką w każdym miejscu.

Głośnik w każdym pomieszczeniu.

 

HEOS APP

Dowolny dźwięk. Dowolne pomieszczenie. W dowolnym czasie.

HEOS daje Ci dostęp do całej Twojej muzyki. Możesz dodawać innych użytkowników do swojego systemu, aby zmieniać playlistę lub personalizować pomieszczenie dla danego użytkownika: Jego utwory w kuchni, a jej w sypialni. Przesyłaj je strumieniowo z Twojego ulubionego serwisu muzycznego, telefonu lub sieci. Dowiedz się więcej.

 

Bezprzewodowy system multiroom

Dowolne pomieszczenie. Lub każde pomieszczenie.

Ty rządzisz swoją muzyką. Pobieraj lub odtwarzaj sekcje ze swojej biblioteki. Tryby Party i Family umożliwiają odtwarzanie jednego utworu w całym domu lub różnych utworów w każdym pomieszczeniu osobno. Wybór należy do Ciebie.

 

Rodzina produktów

Razem lub osobno,­ zapewniają piękną muzykę.

Razem lub osobno te akustycznie rzeźbione, stylowe i mocne głośniki zapewniają czysty, precyzyjny dźwięk.

Zgrupuj je, aby zsynchronizować dźwięk i zapewnić wrażenia bezpośredniego odbioru muzyki, jaki zapewnić Ci może jedynie HEOS.

 

HEOS 7

Wypełnia muzyką największe przestrzenie.

Najlepszy z najlepszych. Najlepsza jakość wśród bezprzewodowych głośników. Idealny na imprezy.

Dowiedz się więcej

 

 

 

HEOS 5

Dla średnich i dużych pomieszczeń

Prawdziwie wszechstronny. Odtwarza niskie tony w dyskretny i wyrafinowany sposób. Idealny o każdej porze i na wszelkie okazje.

Dowiedz się więcej

 

 

 

HEOS 3

Dla małych i średnich pomieszczeń

Źródło muzycznej przyjemności. Kompaktowe urządzenie o właściwościach i jakości na miarę głośnika HEOS. Możesz go położyć lub postawić dosłownie wszędzie..

Dowiedz się więcej

KONFIGURACJA

‎‎‎Łatwość obsługi w każdym pomieszczeniu

Umieść głośniki tam, gdzie chcesz, pobierz DARMOWĄ aplikację na urządzenie smart, podłącz do domowej sieci bezprzewodowej i wybierz źródło. Potem już tylko pozwól grać muzyce. Dowiedz się więcej.

KROK 1

 

 

Podłącz

 

KROK 2

 

 

Uruchom aplikację

 

KROK 3

 

 

Podłącz do WiFi

 

KROK 4

 

 

Zakochaj się w muzyce

 

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

HEOS by Denon to bezprzewodowy, wielostrefowy system nagłośnienia wnętrz, na który składają się odtwarzacze muzyki dla całego domu, gwarantujące najwyższą jakość dźwięku. W celu ich obsługi za pomocą telefonów lub tabletów z systemem operacyjnym iOS lub Android dostępna jest darmowa aplikacja. Możesz cieszyć się ulubionymi kanałami usług muzycznych, radiem internetowym lub własną kolekcją muzyki. A sama konfiguracja nie może być już prostsza.
HEOS to z definicji wielostrefowy system nagłośnienia wnętrz. Możesz odtwarzać ten sam utwór w każdym pomieszczeniu lub w dowolnie wybranej kombinacji pomieszczeń, a nawet inną piosenkę w każdym z nich. To są właśnie zalety, które wyróżniają go na tle innych systemów bezprzewodowych, np. Airplay i Bluetooth. HEOS wykorzystuje standardową, domową technologię bezprzewodową, aby każdy użytkownik mógł korzystać z posiadanego routera, bez potrzeby zakupu nowego wyposażenia, takiego jak most. Zasięg bezprzewodowy jest znacząco większy, a jakość dźwięku – lepsza, niż w przypadku Bluetooth. Do tego dowolne urządzenie w sieci domowej, na którym zainstalowana jest darmowa aplikacja HEOS, może służyć jako kontroler każdego głośnika. Tylko system HEOS jest wynikiem 100 lat gromadzenia wiedzy przez firmę Denon.
Kompaktowa obudowa HEOS 1 zapewnia odporność na wilgoć, czyniąc HEOS 1 idealnym do słuchania muzyki w wilgotnych i zaparowanych pomieszczeniach, takich jak łazienka. HEOS 3 to głośnik podwójny z 2 kanałami wzmacniacza klasy D – doskonały do małych i średnich pomieszczeń. HEOS 5 to system 5 głośników składający się z 4 aktywnych głośników (podwójne głośniki średniozakresowe, podwójne głośniki wysokozakresowe) z 4 kanałami wzmacniacza klasy D oraz pasywnego radiatora. Rozwiązanie idealne do średnich i dużych pomieszczeń. HEOS 7 składa się z 7 głośników, w tym podwójnych głośników średniozakresowych, podwójnych głośników wysokozakresowych i aktywnego subwoofera z 5 kanałami wzmacniacza klasy D oraz podwójnych pasywnych radiatorów. HEOS 7 wyposażony jest w wyjście słuchawkowe. Natomiast identyczne dla wszystkich modeli są funkcje strumieniowania oraz wejścia USB i AUX.
Wszystkie głośniki HEOS gwarantują doskonałe wrażenia ze słuchania muzyki. Z zasady zaleca się używanie modelu HEOS 7 w dużych pomieszczeniach i otwartych przestrzeniach, takich jak salony, patio lub domy budowane na planie otwartym; jest to także rozwiązanie dla melomanów, którzy pragną odtwarzać najgłębsze tony niskie i czerpać radość z najwyższej jakości dźwięku; system HEOS 5 zalecany jest do średnich i dużych pomieszczeń, takich jak jadalnie, większe sypialnie i gabinety lub mniejsze salony; natomiast HEOS 3 jest odpowiednim wyborem do małych i średnich pomieszczeń, takich jak sypialnie, gabinety lub kuchnie.
Musisz pobrać darmową aplikację HEOSbyDenon na iPhone’a, iPada lub iPoda z systemem operacyjnym iOS 5 lub wyższym, bądź smartfona lub tableta z systemem operacyjnym Android 2.3 lub wyższym. Potrzebna jest także sieć bezprzewodowa i łącze internetowe oraz urządzenie mobilne podłączone do sieci bezprzewodowej.
Tidal, Spotify, Deezer, TuneIn, Mood:Mix, a wkrótce także inne oraz zasoby muzyczne zgromadzone na telefonie lub tablecie, urządzeniu pamięci masowej USB, jak również źródła analogowe.
Możesz użyć dwóch głośników HEOS 1, dwóch HEOS 3, dwóch HEOS 5 lub dwóch HEOS 7 jako pary stereo.
System jest w stanie obsługiwać do 32 odtwarzaczy muzyki HEOS w sieci w jednym czasie.
W ramach konta HEOS zapamiętywane są wszystkie ustawienia i preferencje użytkownika, takie jak wszystkie loginy do usług muzycznych i listy odtwarzania HEOS. Chcąc dodać do systemu różne kontrolery w postaci telefonów lub tabletów, musisz tylko zalogować się do każdego nowego urządzenia za pomocą nazwy użytkownika HEOS i hasła. Niezwłocznie wszystkie usługi muzyczne i listy odtwarzania HEOS będą dostępne także na nowym kontrolerze. Jeśli wolisz, obsługujemy także różne konta HEOS w ramach jednego domu. W ten sposób każdy członek rodziny może korzystać ze spersonalizowanych ustawień własnego konta – np. Pandora lub Tidal, Spotify – i współdzielić te same głośniki w domu.
Autoryzowanego przedstawiciela HEOS można odnaleźć, korzystając z następującego łącza na witrynie internetowej HEOS: authorized dealers.

Kontynuuj przeglądanie - dowiedz się więcej na temat systemu HEOS lub znajdź produkt idealny do twoich potrzeb.

Używamy cookies, aby dać Ci możliwość jak najlepszego korzystania z naszej strony internetowej. Poprzez kontynuację jej używania akceptujesz nasz sposób stosowania cookies. Dowiedz się więcej.