HEOS 3

 • Uniwersalne ułożenie w pionie lub w poziomie
 • Korzystaj z dwóch, aby uzyskać idealnie synchroniczne stereo
 • Podwójne indywidualne woofery napędzane dwukanałowym wzmacniaczem klasy D

  Zmień kolor:
qvnupZVdkDk
Video
marT20
EISA Award

Funkcje - HEOS 3

Głośnik o kompaktowych wymiarach dostarczający potężnego dźwięku HEOS.

Idealny do małych i średnich pomieszczeń, takich jak sypialnie, biura lub kuchnie.
Kompaktowy, ale bogaty w funkcje głośnik odtwarza muzykę z chmury, muzykę z TELEFONU, tabletu, urządzeń podpiętych do portu USB oraz ze źródeł NAS. Masz wybór.


Charakteryzuje się kunsztownym połączeniem dwóch dedykowanych driverów pełno-zakresowych i dwukanałowego wzmacniacza klasy D z najnowszą technologią przetwarzania sygnału cyfrowego. Technologia w praktyce: Mocny, czysty dźwięk na poziomie studia nagraniowegoiomie studia nagraniowego.

 • Podwójne indywidualne woofery napędzane dwukanałowym wzmacniaczem klasy D
 • Wystarczająco małe, abyś wszędzie zmieścił ten potężny dźwięk płynący z HEOS
 • Dwa pełnozakresowe drivery podają bogaty, czysty dźwięk napędzany czystym i efektywnym dwukanałowym wzmacniaczem cyfrowym
 • Przyciski pogłaśniania, ściszania, wyciszenia, wskaźnik wyciszenia LED, wielokolorowy wskaźnik statusu LED
 • Kontrola dźwięków wysokich i niskich
 • DARMOWA APLIKACJA HEOS DLA SYSTEMÓW IOS I ANDROID
 • Streaming ulubionej muzyki z ulubionych serwisów, takich jak Tidal, Spotify, Pandora, Rhapsody lub TuneIn
 • Streaming muzyki lokalnej z twojego telefonu lub tabletu pod kontrolą systemu iOS lub Android.
 • Wejście USB i wejście dodatkowe umożliwiają odtwarzanie dźwięku z tych źródeł na jednym lub większej ilości playerów HEOS, idealnie zsynchronizowanych
 • Streaming muzyki z urządzeń w sieci domowej takich jak urządzenia NAS i komputery
 • Wbudowana dwupasmowa bezprzewodowa sieć łączy się ze standardowymi sieciami domowymi
 • Wejście Ethernet zapewnia łączność kablową

Wszystkie głośniki HEOS posiadają:

SYSTEM MULTIROOM

Każdy pokój może mieć własną muzykę lub możesz zgrupować kilka głośników, aby WYPEŁNIĆ tą samą muzyką wszystkie pokoje.
Dowiedz się więcej

APLIKACJE I SERWISY STRUMIENIUJĄCE

Muzyka z chmury, muzyka strumieniowana i Twoje własne biblioteki muzyczne - wszystkie te źródła muzyki są wspierane przez tą niesamowitą, DARMOWĄ aplikację.
Dowiedz się więcej

ŚWIETNA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

To nie przypadek, że głośniki HEOS odtwarzają muzykę bardzo bliską oryginałowi. Zostały stworzone przez ekspertów z Denon, innowatorów dźwięku od ponad 100 lat.
Dowiedz się więcej

PROSTA KONFIGURACJA

To niesamowite, jak szybko możesz rozpocząć słuchanie muzyki z głośników HEOS. Po prostu ustaw głosniki i możesz w ciągu kilku minut rozpocząć słuchanie.
Dowiedz się więcej

Specyfikacja - HEOS 3

Ogólne

Idealny dla małych i średnich pomieszczeń, takich jak sypialnie, biura lub kuchnie.

Zestaw głośników podwójny pełny zakres

Odtwarza audio w wysokiej rozdzielczości Wbudowany moduł Bluetooth Coming Soon

Obsługa audio w wysokiej rozdzielczości Coming Soon

Konstrukcja obudowy bass reflex

Liczba kanałów wzmacniacza 2

Liniowe połączenie audio 3,5 mm Tak (1)

Port USB dla bezpośredniego połączenia przechowywanej muzyki Tak (1)

Sieć przewodowa Ethernet Jack (1)

Sieć bezprzewodowa 802.11a/b/g/n w paśmie 2.4GHz i 5Ghz

Wyjście słuchawkowe jack 3,5 mm Nie

Zawiera otwór gwintowany do montażu na ścianie lub w pozycji stojącej Tak

Rozmieszczenie Wertykalnie lub horyzontalnie

Do pobrania - HEOS 3

pdf file
Instrukcja online
pdf file
Instrukcja Obsługi - EN

8,64 MB
05-11-2015

pdf file
Instrukcja Obsługi - PL

8,86 MB
05-11-2015

pdf file
Skrócona Instrukcja - EN

3,12 MB
05-11-2015

pdf file
Skrócona Instrukcja - PL

2,72 MB
05-11-2015

pdf file
Specyfikacja - EN

3,76 MB
05-11-2015

pdf file
Specyfikacja - PL

0,54 MB
05-11-2015

pdf file
HEOS CLI Protocol Specification

0,19 MB
12-01-2016

Video - HEOS 3

Recenzje - HEOS 3

Awards
AV Magazin
Denon offers a versatile multiroom solution with the HEOS system, which is remarkable for a warm, powerful sound and a simple operation.
T3 - HEOS System
"Pojedynek pomiędzy Denon i Sonos jest krwawy. […] HEOS w dalszym ciągu wiedzie prym na rynku systemów audio multi-room […].Jakość odtwarzanego dźwięku jest powalająca, a dedykowana aplikacja mobilna jest bezbłędna."
T3

Kategoria: Best home audio – HEOS by Denon „Sonos rządził na rynku systemów multi-room do momentu, gdy HEOS przejął stery oferując rewelacyjnie brzmiący zestaw głośników, świetną aplikację i atrakcyjny stosunek ceny do jakości”. Zdaniem T3: „HEOS by Denon pozwoli Ci uwolnić muzykę w całym Twoim domu“.

AV Forums

System multiroom HEOS firmy Denon z sukcesem zadebiutował na tym szczególnym rynku zbytu. Sprzęt japońskiego producenta wyróżnia się idealnym połączeniem wysokiej jakości komponentów, wszechstronności i wydajności najwyższej klasy, pozostawiając przy tym konkurencję daleko w tyle. System HEOS cechuje się najwyższą możliwą wydajnością w pełni gwarantującą miano laureata nagrody produktu godnego polecenia.

WHAT HI-FI?

One of the most well-equipped contenders to take on Sonos at the game it knows so well. It's similarly priced, equally stylish, wonderfully simple to use and includes a few great features that, as yet, Sonos has overlooked.

AREA DVD

„HEOS oferuje doskonałą wydajność akustyczną, prostą instalacje i elastyczność. HEOS jest szczególnie interesującym sprzętem z punktu widzenia instalatorów, a sterowniki będą dostępne dla Crestron, Control4, RTI i…” “Flagowy model HEOS 7 jest doskonałym rozwiązaniem dla większych pomieszczeń wypełniając je potężnym i objętościowym dźwiękiem”. “Wszystkie komponenty zapewniają dynamiczny i żywy dźwięk. Oferowany bass jest zwięzły i doskonale zbalansowany. Zwycięzcą jest HEOS 7, który wraz ze swoją siłą powoduje, że zaczynasz rozglądać się, czy pod meblem nie znajduje się subwoofer”.

Nagroda EISA dla systemu multi-room Denon HEOS

“HEOS by Denon zapewnia wszystkie komponentny potrzebne do stworzenia wszechstronnego system muzycznego do Twojego domu.  Głośniki są dostępne w różnych modelach – HEOS 1, 3, 5 i 7. Mogą one zostać podłączone do wszechstronnych urządzeń HEOS Amp i HEOS Link. HEOS HomeCinema idealnie nadaje się do umieszczenia pod ekranem jako soundbar, podczas gdy HEOS Extend jest doskonałym rozwiązaniem dla zwiększenia zakresu Wi-Fi dla bezprzewodowej muzyki. Cały system może być konfigurowany oraz obsługiwany za pomocą intuicyjnej aplikacji HEOS app (iOS i Android). Dodatkowo urządzenie obsługuje takie serwisy muzyczne jak:  Tidal, Spotify, Deezer, Soundcloud, Rdio, i radio TuneIn. Zaskakująco głęboki bass, odpowiednio dobrane średnie tony i energia wypełniająca całe pomieszczenie – urządzenie to jest pefekcyjnym sprzetem pozwalającym na rozprzestrzenienie się zdumiewającego dźwięku po całym domu”.

HEOS otrzymał platynową nagrodę i został zwycięzcą testu w T3

“HEOS by Denon jest systemem multi-room naszego pierwszego wyboru. Bogaty w liczne funkcje, oferujący muzykę za pomocą USB, wspierany przez rzetelną aplikację jest perefekcyjnym artystą!”

Często zadawane pytania - HEOS 3

 • CZYM JEST HEOS BY DENON?
  HEOS by Denon to bezprzewodowy, wielostrefowy system nagłośnienia wnętrz, na który składają się odtwarzacze muzyki dla całego domu, gwarantujące najwyższą jakość dźwięku. W celu ich obsługi za pomocą telefonów lub tabletów z systemem operacyjnym iOS lub Android dostępna jest darmowa aplikacja. Możesz cieszyć się ulubionymi kanałami usług muzycznych, radiem internetowym lub własną kolekcją muzyki. A sama konfiguracja nie może być już prostsza.... More
 • CO ODRÓŻNIA GŁOŚNIKI HEOS OD INNYCH BEZPRZEWODOWYCH GŁOŚNIKÓW?
  HEOS to z definicji wielostrefowy system nagłośnienia wnętrz. Możesz odtwarzać ten sam utwór w każdym pomieszczeniu lub w dowolnie wybranej kombinacji pomieszczeń, a nawet inną piosenkę w każdym z nich. To są właśnie zalety, które wyróżniają go na tle innych systemów bezprzewodowych, np. Airplay i Bluetooth. HEOS wykorzystuje standardową, domową technologię bezprzewodową, aby każdy użytkownik mógł korzystać z posiadanego routera, bez potrzeby zakupu nowego wyposażenia, takiego jak most. Zasięg bezprzewodowy jest znacząco większy, a jakość dźwięku – lepsza, niż w przypadku Bluetooth. Do tego dowolne urządzenie w sieci domowej, na którym zainstalowana jest darmowa aplikacja HEOS, może służyć jako kontroler każdego głośnika. Tylko system HEOS jest wynikiem 100 lat gromadzenia wiedzy przez firmę Denon.... More
 • JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY 4 GŁOŚNIKAMI HEOS?
  Kompaktowa obudowa HEOS 1 zapewnia odporność na wilgoć, czyniąc HEOS 1 idealnym do słuchania muzyki w wilgotnych i zaparowanych pomieszczeniach, takich jak łazienka. HEOS 3 to głośnik podwójny z 2 kanałami wzmacniacza klasy D – doskonały do małych i średnich pomieszczeń. HEOS 5 to system 5 głośników składający się z 4 aktywnych głośników (podwójne głośniki średniozakresowe, podwójne głośniki wysokozakresowe) z 4 kanałami wzmacniacza klasy D oraz pasywnego radiatora. Rozwiązanie idealne do średnich i dużych pomieszczeń. HEOS 7 składa się z 7 głośników, w tym podwójnych głośników średniozakresowych, podwójnych głośników wysokozakresowych i aktywnego subwoofera z 5 kanałami wzmacniacza klasy D oraz podwójnych pasywnych radiatorów. HEOS 7 wyposażony jest w wyjście słuchawkowe. Natomiast identyczne dla wszystkich modeli są funkcje strumieniowania oraz wejścia USB i AUX....More
 • KTÓRY Z GŁOŚNIKÓW HEOS JEST ODPOWIEDNI DO MOJEGO POMIESZCZENIA?
  Wszystkie głośniki HEOS gwarantują doskonałe wrażenia ze słuchania muzyki. Z zasady zaleca się używanie modelu HEOS 7 w dużych pomieszczeniach i otwartych przestrzeniach, takich jak salony, patio lub domy budowane na planie otwartym; jest to także rozwiązanie dla melomanów, którzy pragną odtwarzać najgłębsze tony niskie i czerpać radość z najwyższej jakości dźwięku; system HEOS 5 zalecany jest do średnich i dużych pomieszczeń, takich jak jadalnie, większe sypialnie i gabinety lub mniejsze salony; natomiast HEOS 3 jest odpowiednim wyborem do małych i średnich pomieszczeń, takich jak sypialnie, gabinety lub kuchnie.... More
 • CZEGO JESZCZE POTRZEBUJĘ, ABY SYSTEM HEOS FUNKCJONOWAŁ W MOIM DOMU?
  Musisz pobrać darmową aplikację HEOSbyDenon na iPhone’a, iPada lub iPoda z systemem operacyjnym iOS 5 lub wyższym, bądź smartfona lub tableta z systemem operacyjnym Android 2.3 lub wyższym. Potrzebna jest także sieć bezprzewodowa i łącze internetowe oraz urządzenie mobilne podłączone do sieci bezprzewodowej... More
 • JAKIE ŹRÓDŁA MUZYKI OBSŁUGUJE SYSTEM HEOS?
  Tidal, Spotify, Deezer, TuneIn, a wkrótce także inne oraz zasoby muzyczne zgromadzone na telefonie lub tablecie, urządzeniu pamięci masowej USB, jak również źródła analogowe. More
 • CZY MOGĘ UŻYWAĆ DWÓCH GŁOŚNIKÓW HEOS W UKŁADZIE STEREO?
  Możesz użyć dwóch głośników HEOS 1, dwóch HEOS 3, dwóch HEOS 5 lub dwóch HEOS 7 jako pary stereo. More
 • ILE GŁOŚNIKÓW HEOS MOŻE BYĆ UŻYWANYCH W JEDNYM CZASIE?
  System jest w stanie obsługiwać do 32 odtwarzaczy muzyki HEOS w sieci w jednym czasie. More
 • CZYM JEST DARMOWE KONTO HEOS I JAKIE KORZYSCI ONO PRZYNOSI?
  W ramach konta HEOS zapamiętywane są wszystkie ustawienia i preferencje użytkownika, takie jak wszystkie loginy do usług muzycznych i listy odtwarzania HEOS. Chcąc dodać do systemu różne kontrolery w postaci telefonów lub tabletów, musisz tylko zalogować się do każdego nowego urządzenia za pomocą nazwy użytkownika HEOS i hasła. Niezwłocznie wszystkie usługi muzyczne i listy odtwarzania HEOS będą dostępne także na nowym kontrolerze. Jeśli wolisz, obsługujemy także różne konta HEOS w ramach jednego domu. W ten sposób każdy członek rodziny może korzystać ze spersonalizowanych ustawień własnego konta – np. Pandora, Tidal lub Spotify – i współdzielić te same głośniki w domu.... More
 • GDZIE MOGĘ ZAKUPIĆ SYSTEM HEOS?
  Autoryzowanego przedstawiciela HEOS można odnaleźć, korzystając z następującego łącza na witrynie internetowej HEOS: authorized dealers.

Porównanie - HEOS 3

Model
HEOS 3
Ogólne
Idealny dla
małych i średnich pomieszczeń, takich jak sypialnie, biura lub kuchnie.
małych i średnich pomieszczeń, w tym również łazienki (model odporny na wilgoć).
średnich i dużych pomieszczeń, takich jak jadalnie, większe sypialnie i biura, a także mniejszych salonów.
Zestaw głośników
podwójny pełny zakres
podwójny pełny zakres
dwa głośniki wysokotonowe, dwa głośniki niskotonowe
Konstrukcja obudowy
bass reflex
zamknięta
pojedynczy pasywny radiator
Liczba kanałów wzmacniacza
2
2
4
Liniowe połączenie audio 3,5 mm
Tak (1)
Tak (1)
Tak (1)
Port USB dla bezpośredniego połączenia przechowywanej muzyki
Tak (1)
Tak (1)
Tak (1)
Sieć przewodowa
Ethernet Jack (1)
Ethernet Jack (1)
Ethernet Jack (1)
Sieć bezprzewodowa
802.11a/b/g/n w paśmie 2.4GHz i 5Ghz
802.11a/b/g/n w paśmie 2.4GHz i 5Ghz
802.11a/b/g/n w paśmie 2.4GHz i 5Ghz
Wyjście słuchawkowe jack 3,5 mm
Nie
Nie
Nie
Zawiera otwór gwintowany do montażu na ścianie lub w pozycji stojącej
Tak
Tak
Nie
Rozmieszczenie
Wertykalnie lub horyzontalnie
Horyzontalnie
Horyzontalnie
Odtwarza audio w wysokiej rozdzielczości Wbudowany moduł Bluetooth
Coming Soon
Coming Soon
Tak
Obsługa audio w wysokiej rozdzielczości
Coming Soon
Coming Soon
Tak