HEOS BAR

HEOS Bar zapewnia wyjątkowe osiągi, znacznie poprawiając dźwięk z TV lub odtwarzacza Blu-ray, zachowując przy tym elegancki i smukły design - oraz oferując możliwość streamingu audio.

PODNIEŚLIŚMY
POPRZECZKĘ

Nieważne, czy postawisz go na kredensie czy zamontujesz na ścianie, HEOS Bar dostarczy Ci ekscytujących przeżyć kina domowego w wysokiej rozdzielczości i zapewni rewelacyjny streaming muzyki. Przełam dotychczasowe bariery dźwięku i ciesz się brzmieniem wypełniającym całe pomieszczenie, na który Twój TV zasługuje. HEOS Bar dostarcza wyjątkowych osiągów, dzięki odpowiedniemu przetwarzaniu sygnału, wzmocnieniu i 9 wydajnym przetwornikom. To bardzo istotna modyfikacja nawet dla największym ekranów. Cztery porty HDMI kompatybilne z technologią 4K pozwalają wykorzystać soundbar nawet w wieloźródłowych ustawieniach audio-video, podczas gdy dzięki integracji z HEOS możesz cieszyć się całą swoją muzyką bezprzewodowo.

WYBIERZ SWOJE ULUBIONE USTAWIENIE.

 • 3.0
 • 3.1
 • 5.1

Ustawienie 3.0: lewy & prawy kanał & wbudowany centralny głośnik, z możliwym dźwiękiem przestrzennym

 • PERFEKCYJNY DŹWIĘK - TO TAKIE PROSTE

  Ustawienie i uruchomienie jest banalnie proste. Po prostu podłącz HEOS Bar do wejścia HDMI Audio Return Channel (ARC) w Twoim TV. Zaledwie w ciągu kilku minut soundbar jest gotowy do akcji. Steruj całym swoim dźwiękiem z poziomu aplikacji HEOS, lub zarządzaj HEOS Bar za pomocą pilota TV. To takie proste, czyż nie?

 • PODŁACZ HEOS SUBWOOFER BEZPRZEWODOWO.

  Uzyskaj potężny bas dzięki połączeniu HEOS Subowoofer z HEOS Bar, tworząc tym samym zapierające dech w piersiach ustawienie 3.1 - bez żadnych przewodów.

 • OTOCZ SIĘ KINOWYM DŹWIĘKIEM 5.1.

  Efekty dźwięku przestrzennego HEOS Bar są znakomite. Co więcej, jeśli dodasz bezprzewodowy HEOS Subwoofer i parę jakich kolwiek głośników HEOS, uzyskasz głębie dosłownie każdej sceny.

CIESZ SIĘ NIESAMOWITYMI
PRZEŻYCIAMI HEOS.

Połącz jakiek kolwiek urządzenie HEOS i podnieś znacząco poziom Twojego dźwięku. Strumieniuj całą swoją muzykę do jakiegokolwiek pokoju lub tą samą muzykę do wszystkich korzystając z Twojej domowej sieci. Podziel się swoimi ulubionymi utworami dzięki Bluetooth®. Miej to wszystko pod kontrolą dzięki intuicyjnej aplikacji HEOS App.

 

DOSTOSUJ SWOJE ZMYSŁY I WYSTRÓJ.

HEOS Bar będzie pasował do Twojego stylu, Twojego pomieszczenia oraz będzie wyglądał świetnie powyżej Twojego TV. HEOS Bar został zaprojektowany, aby udoskonalić dźwięk tych największych telewizorów z ekranem 50 lub więcej cali - cały czas zachowując przy tym wyrafinowany desigin i niesamowity dźwięk.

 

POZNAJ 4K ULTRA HD.

HEOS Bar to całkowicie przyszłościowe urządzenie z najnowszymi standardami HDMI. Cztery wejścia HDMI 2.0a/HDCP 2.2 pozwalają cieszyć się muzyką w 4K Ultra HD. HEOS BAR wspiera również technologię HDR (High Dynamic Range) w formacie HDR10 oraz Dolby Visionm, dzięki którym doświadczysz nowej jakości filmów, programów TV oraz gier z niesamowitym kontrastem oraz kolorami. Dla najlepszej jakości wielokanałowego dźwięku HEOS Bar oferuje najlepsze w swojej klasie wsparcie formatów, w tym Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio.

 

PODZIEL SIĘ MUZYKĄ, GDZIEKOLWIEK TYLKO ZECHCESZ.

Odtwarzaj osobistą kolekcję muzyki za pomocą całego ekosystemu HEOS. Nawet w wysokiej rozdzielczości. HEOS Bar obsługuje wszystkie główne formaty strumieniowe. Kontroluj muzykę w każdym pomieszczeniu za pomocą aplikacji HEOS App. Wszystkie najlepsze serwisy muzyczne są z nią w pełni zintegrowane. Ustal tryb, który obecnie Ci najbardziej odpowiada.

Wszystkie funkcje produktów HEOS:

Dźwięk multiroom

Każde pomieszczenie może mieć swój własny dźwięk HEOS. Możesz również pogrupować kilka głośników, aby wypeniły cały dom tą samą muzyką. Technologia multiroom oznacza wiele możliwości.
Dowiedz się więcej

Aplikacja & serwisy streamingowe

Muzyka w chmurze, streaming muzyki i Twoja muzyczna biblioteka - wszystkie Twoje ulubione źródła są obsługiwane przez tą niesamowitą DARMOWĄ aplikację.
Dowiedz się więcej

Niesamowita jakość dźwięku

To nie przypadek, że głośniki HEOS dostarczają nieskazitelnie czystego dźwięku. Zostały zaprojektowane przez ekspertów Denon, innowatorów w dziedzinie audio od ponad 100 lat.
Dowiedz się więcej

Prosta instalacja

To niesamowite, jak szybko możesz zacząć odgrywać muzykę z głośników HEOS. Ustaw odpowiednio głośniki i ciesz się muzyką już w kilka minut. To naprawdę takie proste.
Dowiedz się więcej

 

Specyfikacja

System Audio
System głośników 3.0

z dedykowanym kanałem dla optymalnie czystych dialogów.

Wzmacniacz cyfrowy klasy D

6 kanałów O wysokiej wydajności, cyfrowy wzmacniacz klasy D z systemem chłodzenia dostarcza nieskazitelnego dźwięku, szeroki zakres dynamiczny i niski poziom zakłóceń.

Dolby TrueHD, DTS-HD Master, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, dekodowanie DTS

Wspiera najbardziej popularne formaty dźwięku przestrzennego, w tym wysokiej rozdzielczości bezstratne formaty Dolby i DTS.

4x wejścia HDMI i wyjście HDMI

Obsługuje 4K UHD dzięki wejściom Audio Return Channel (ARC), pozwalając na podłączenie do TV za pomocą jednego przewodu.

Dodatkowe wejście analogowe sygnału Line-in

Analogowe 3,5 mm wejście liniowe jack dla podłączenia analogowego źródła muzyki.

Zdalna kontrola przez podczerwień

Steruj Heos Bar za pomocą pilota do TV. Skorzystaj z wbudowanego repeatera na podczerwień w przypadku, gdy HEOS Bar nie współpracuje z czujnikiem podczerwieni z TV.

Źródła muzyki
Muzyczne serwisy abonamentowe

Aplikacja HEOS App pozwala na wybór subskrypcji popularnych serwisów strumieniujących, w tym Rhapsody, Pandora, Spotify i TuneIn, iHeartRadio, SiriusXM, MOOD:MIX oraz pozostałe serwisy oferujące piosenki wolne od zabezpieczeń DRM. Więcej serwisów zostanie dodanych wkrótce.*

Internetowe stacje radiowe

Wybierz swoje ulubione stacje radia internetowego i słuchaj ich w formatach MP3, AAC i WMA (przez serwis TuneIn).

Obsługiwane formaty audio

WMA: do 192kbps (włącznie)
AAC i MP3: do 320kbps (włącznie)
FLAC, WAV i ALAC: do
24-bit/192kHz (włącznie)
DSD 5.6MHz (włącznie)

Obsługiwane formaty obrazów

HEOS Bar obsługuje następujące formaty zdjęciowe: JPG, PNG, BMP i GIF.

Obsługa portu USB

HEOS Bar wspiera USB dzięki wbudowanemu portowi USB. Muzyka na USB może być odtwarzana lokalnie, za pomocą jednego lub wszystkich głośników HEOS z Twojej sieci.

*Dostępność serwisów muzycznych może różnić się zależnie od regionu. Nie wszystkie serwisy mogą być dostępne w momencie zakupu. Niektóre z nich mogą zostać dodane lub wykluczone od czasu do czasu, zgodnie z decyzją dostawcy serwisów muzycznych lub innych osób. Odwiedź www.denon.pl/pl/musicservices i bądź na bieżąco.

Sieć
Podłączenie bezprzewodowe

Podłącz się do swojej bezprzewodowej sieci – szybko i w prosty sposób. HEOS Bar obsługuje najnowszą sieć 802.11 (w tym podwójne pasmo „N”, „AC”)

Podłączenie przewodowe

Połącz się ze swoją domową lub biurową siecią LAN za pomocą przewodowego portu LAN RJ-45.

Ogólne
Zasilanie

100-240 V AC, 50/60 Hz

Co znajduje się w opakowaniu

HEOS Bar, przewodnik startowy, przewód HDMI, przewód optyczny, przewód instalacyjny 3,5 mm, przewód prądowy, przewód Ethernet, zestaw stópek, pilot

Wskaźniki i elementy sterowania

Głośność Góra/Dół (+, -), Wycisz, Wskaźnik wyciszenia LED

Waga

4.8 kg

Obsługa wielu języków

Angielski, Francuski, Hiszpański

Wymiary (szer. x wys. x gł.)

Na półce: 2 7/8 x 43 3/8 x 5 7/8 cali; 72 x 1100 x 148 mm
Na ścianie: 5 7/8 x 43 3/8 x 2 7/8 cali; 148 x 1100 x 72 mm

Zakres temperatur pracy:

41°F~95°F; 5°C~35°C

Wykończenie produktu

Czarny

Uwaga: Ze względu na nieustanne dążenie do polepszenia jakości naszych produktów zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w specyfikacjach bez wcześniejszego informowania.

Nagrody & Wideo

 • Soundbar HEOS jest najbardziej nas przekonującym do siebie spośród wszystkich, jakich słuchaliśmy i oferującym […] wszystkie niezbędne wejścia i wyjścia.
 • NewBay Media’s Residential Systems i TWICE wybrały najlepsze urządzenia targów CEDIA 2017 w San Diego. Nagrody „Best of Show” są przyznawane wybitnym produktom wystawianym na targach.
 • “HEOS by Denon jest systemem multi-room naszego pierwszego wyboru. Bogaty w liczne funkcje, oferujący muzykę za pomocą USB, wspierany przez rzetelną aplikację jest perefekcyjnym artystą!”

 • Soundbar HEOS w połączeniu z subwooferem HEOS bardzo przypadły nam do gustu podczas testów. Wysoka jakości wykonania, która przejawia się w niezwykle subtelny sposób oraz dźwięk soundbara Denon zaskoczyły nas bardziej niż pozytywnie.
 • Doskonały streaming muzyki, funkcjonalność hub’a systemu i sterowanie bezprzewodowo systemem „multiroom”, w połączeniu z ciepłym dźwiękiem, robi na nas duże wrażenie.
 • Imponujący system kina domowego Denon złożony z HEOS BAR, SUB, 2x HEOS 1 testowany przez iTAVISEn.
  „Jeśli chcesz kupić bezprzewodowy system surround z dobrymi funkcjami przesyłania strumieniowego, a cena nie jest priorytetem, nie zrobisz błędu inwestując w HEOS firmy Denon. Dźwięk jest absolutnie genialny. "
 • "Dzięki czterem wejściom HDMI i obsłudze zarówno Dolby, jak i DTS, HEOS Bar jest jednym z najbardziej kompletnych soundbarów na rynku: dzięki subwooferowi i bezprzewodowym tylnym głośnikom, wrażenia z oglądania filmów zapewniają wiele radości, przybliżając prawdziwe kinowe doznania w domowym zaciszu. Jednym z istotnych czynników jest możliwość regulacji odległości od tylnych głośników i subwoofera. Muzyka w trybie stereo również brzmi dobrze, a subwoofer doskonale się wpasowuje - Sonos spotkał się z równym konkurentem!"
 • Głośniki multiroom serii HEOS marki Denon stanowią doskonałe rozwiązanie audio, zapewniające prawdziwy dźwięk surround, gwarantując uzyskanie imponujących rezultatów kina domowego. W połączeniu z Heos Bar, Heos Subwoofer oraz dwoma Heos 1, w tym GoPack, możliwe jest uzyskanie niezwykle realistycznego dźwięku 5.1 również w pomieszczeniach bez możliwości zastosowania standardowego okablowania.
 • Wyjątkowy soundbar, doskonałe rozwiązanie do streamingu muzyki o eleganckim wyglądzie.
 • Podsumowując, Denon HEOS Bar jest soundbarem dla wszystkich tych, którzy szukają kompletnego system bez zbędnych komplikacji. Oferuje mocny dźwięk ze swoich dziewięciu głośników. Ma też nowoczesne wzornictwo, które pasuje doskonale do niemal wszystkich aktualnych telewizorów.
 • bvseo_sdk, net_sdk, 3.2.0.0
 • CLOUD, getReviews, 15ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Do pobrania

 • Nazwa
  Data
  Rozmiar
  Typ
  Czynność
 • Instrukcja online
  --
  --
 • HEOS BAR Quickstart Guide
  02-02-2017
  3,56 MB
 • HEOS BAR Specification Sheet
  02-22-2017
  1,80 MB