src="https://www.facebook.com/tr?id=1066783770003002&ev=PageView&noscript=1" />

 

 

HEOS to dziedzictwo 100 lat innowacji.

Jeśli coś wydaje dźwięk, my to budujemy.

Zbudowaliśmy swoją reputację koncentrując się na innowacyjnym rzemiośle i jakości, często jako pierwsi dostarczając innowacje w zakresie urządzeń audio. Każdy system HEOS jest z pasją projektowany w firmie Denon i składa się ze skrupulatnie zaprojektowanych elementów, które współgrają ze sobą i zapewniają jakość, której pożądają miłośnicy muzyki.

 

WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ HEOS

Głośniki HEOS, HEOS Link i HEOS Amp obsługują pliki audio wysokiej rozdzielczości dla maksymalnych doznań muzycznych przy wykorzystaniu sieci lub USB w zaciszu Twojego domu. Słuchaj muzyki z nieskompresowanych plików audio WAV (PCM), ALAC (Apple Lossless Audio Codec) i FLAC (Free Lossless Audio Codec) do 24-bit/192-kHz oraz DSD (DSD jest kodowanym formatem audio SACD) w formacie 2,8MHz i 5,6MHz.

 

Synchronizacja godna wybornego audiofila

Kwestia ułamków sekund: Aby zapewnić doznania godne wybornych audiofilii z wszystkich głośników HEOS na raz, każdy głośnik musi być w doskonałym stopniu zsynchronizowany. Opierając się o całe lata skrupulatnych badań HEOS zapewnia nierównoległą synchronizację w zaledwie tysięcznych częściach sekundy.

 

Znakomite
wykonanie

HEOS to efekt obsesji na punkcie audio i efekt miłości do muzyki. Nasza wewnętrzna grupa inżynierów pracuje razem, dobierając każdy krytyczny element, który odegra ważną rolę w naszych unikalnych, pięknych projektach.

100 lat
innowacji dźwięku

Używamy cookies, aby dać Ci możliwość jak najlepszego korzystania z naszej strony internetowej. Poprzez kontynuację jej używania akceptujesz nasz sposób stosowania cookies. Dowiedz się więcej.